Hestia Hotell Strand

Ruumid24 tutvustab Hestia Hotel Strandi, mis asub Pärnus ja on tuntud oma lõõgastava spaakeskuse ja kaasaegse konverentsikeskuse poolest. Hestia Hotel Strand pakub külalistele võimalust nautida atraktiivset suvepealinna Pärnut, kuldset liivaranda ja pärnakate külalislahkust. Hotellis on 187 mugavat tuba, enamus neist kauni merevaatega, mis pakuvad lõõgastavaid puhkehetki. Lisaks on hotellis heaoluspaa, kus külalised saavad nautida veemõnusid, kuuma leili, ilurituaale ja spaahoolitsusi. 

Mis puudutab konverentse, siis Hestia Hotel Strand pakub kvaliteetseid terviklahendusi sündmuste korraldamiseks. Hotellis on kaheksa erinevat konverentsiruumi, millest seitse on nimetatud Läänemere-äärsete randade järgi, nagu Pirita, Paralepa, Pärnu, Jurmala, Liepaja, Palanga ja Nida. Viiendal korrusel asuv Lahe saal pakub kaunist panoraamvaadet Pärnu lahele. Kõik konverentsiruumid on varustatud WiFi, konditsioneeri, dataprojektori, pabertahvli, ekraani, TV ja videovõimalusega. Hotelli pikaajalised kogemused ja personaalne lähenemine tagavad iga sündmuse edukuse. 

Hestia Hotel Strand on Ruumid24.ee portaali sisestanud broneeritavana kõik oma kaheksa konverentsiruumi.  

  • Nida ümarlauastiilis nõupidamistuba mahutab sarnaselt Liepaja ruumile kuni 10 inimest. Ruum asub Liepaja nõupidamistoa vastas ning siseaknast avaneb vaade valgusküllasele spaa-alale.  
  • Liepaja ümarlauastiilis nõupidamistuba mahutab kuni 10 inimest ja sobib ideaalselt väiksemate koosolekute, vestluste ja ajurünnakute korraldamiseks. Ruumi teeb eriliseks aknast avanev vaade spaa-alale. 
  • Paralepa saal on avar seminariruum mahutavusega kuni 40 inimest. See on sobilik erinevate töötubade, koosolekute, loengute, seminaride ja rühmatööde läbiviimiseks. 
  • Pärnu saal on valgusküllane seminariruum, mis mahutab kuni 48 inimest.  
  • Pirita saal on avar seminariruum, mis mahutab kuni 55 inimest. Ruumi mööblit saab paigutada erinevates stiilides.  
  • Palanga auditoorium on sobilik loengute, kontsertide ning filmiõhtute korraldamiseks kuni 95 inimesele. Teatristiilis konverentsiruum on pehmete ja mugavate toolidega õdus saal. 
  • Jurmala saal on sobilik suurürituste ning konverentside korraldamiseks kuni 500 inimesele. Ruumi saab paigutada erinevates stiilides ning on vastavalt vajadustele kergesti muudetav.  

Hestia Hotel Strand viiendal korrusel asub kauni Pärnu lahe panoraamvaatega Lahe saal. Erikujuline saal mahutab ürituste ajal banketina kuni 120 inimest, konverentsiruumina teatristiilis 120 inimest. Mugava pehme mööbliga saal on ideaalne eriilmeliste koolituste, bankettide, era- ja firmapidude ning kontsertide korraldamiseks. 

Kui sul tekkis huvi Hestia Hotel Strandi ruumide broneerimise kohta, siis lisainfot leiad siit https://ruumid24.ee/search?&added_building%5B%5D=18. 

Scroll to Top