Meiega liitus Disaini- ja kingipood Kolme Karu Kaubamaja đŸ»

Vaas&Vaas on ema-tĂŒtre ettevĂ”te ja nad toimetavad PĂ€rnus aastast 2007. Alates 2018 detsembrist tegutsetakse Waldhofi Ärimajas, kus on mĂ”nusa tundega inspireeriv ruum, mille sisustavad Kolme Karu Kaubamaja disaini- ja kingipood, Vaas&Vaas avatud ateljee ning Nordic Verdure taimestuudio.

Vaas& Vaas ja Nordic Verdure pakuvad rendile oma ruume koos erinevate töötubadega nagu lĂ”uendile maalimise töötuba, puidule maalimise töötuba, Nordic Verdure floristika töötuba, UnenĂ€opĂŒĂŒdja töötuba“Design meets Wine” töötuba jne. Lisaks pakutakse lastele ja tĂ€iskasvanutele mĂ”eldud sĂŒnnipĂ€evade pakette.

Vaas&Vaas ateljees luuakse originaalseid ja kohandatud kodusisustuse esemeid ja kinke, kasutades peamiselt puitu. Tooted saavad alguse LÀÀnemaa meistrite oskuslikest kÀtest. Kunstnik ema Helje loob enda disainitud puidust kodusisustust annab igale tootele unikaalse ilme, maalides pintsliga kÔik mustrid, tekstid ja kujutised, mis teeb iga toote ainukordseks. Inspiratsiooni saadakse paljudest allikatest, sealhulgas loodusest, inimestest, vanadest perioodifotodest ja reisidest. Kolme Karu Kaubamaja pakub vÔimalust tellida tooteid, mis on kohandatud vastavalt kliendi soovidele, olgu selleks kindel muster, vÀrv, tekst vÔi pilt. Need kÀsitsi valmistatud esemed on ideaalsed kingitused endale, sÔbrale, kolleegile vÔi firmakingiks.

Nordic Verdure on taimestuudio, kus on vÔimalik tellida kÔikvÔimikud lilleseaded. Florist Kati Vaas loob metsikust loodusest inspireeritud lilleseaded ja ruumidekoratsioonid. Kogu looming valmib eritellimustööna.

Lisaks juhendatakse erinevaid töötubasid ja kursuseid ning korraldatakse kiiksuga meeskonnapĂ€evi, seminare, sĂŒnnipĂ€evi ja firmaĂŒritusi.

Lisainfot leiad https://ruumid24.ee/room/17 vÔi nende kodulehelt https://www.vaasvaas.ee/

Scroll to Top