Nooruse maja tutvustus

Tutvustame Nooruse Maja – sündmus- ja koolituskeskuse, mis on rahvamaja uues ja inspireerivas tähenduses. See on koht, kus kohtuvad avatud ellusuhtumisega inimesed, kes hindavad õppimist ja kultuurset ajaveetmist. 

Nooruse Maja asub Pärnus ning on aastate jooksul kujunenud kohaliku kogukonna südameks. See on mitmekülgne keskus, mis pulbitseb elust ja tegevusest. See on koduks Pärnu Rahvaülikoolile, tantsu- ja muusikaringidele, kunsti- ning käsitööseltsidele ning laste huvikoolile Shart. Maja on tõeliselt mitmekesine paik, kus leiavad endale tegevust erinevas vanuses ja huvidega inimesed. 

Lisaks kultuuri- ja haridustegevusele on Nooruse Maja ka suurepärane koht erinevateks üritusteks. Nende ruumid on sobilikud nii firmaüritusteks, seminarideks, koolitusteks kui ka erapeoks. Maja pakub mitmeid erinevaid ruume, mis on kohandatud vastavalt vajadusele – alates suurematest saalidest kuni väiksemate klassiruumideni. 

Keskuse saal, mis on varustatud kaasaegse heli- ja valgustehnikaga, on tunnistajaks paljudele meeldejäävatele sündmustele. Kontserdid, teatriõhtud, tantsupeod ja näitused saavad seal uue hingamise. Nooruse Maja on ideaalne koht nii suuremateks üritusteks kui ka intiimsemateks koosviibimisteks. 

Nooruse Majas saab broneerida ka väiksemat saali ning saab ka valida nelja erineva klassiruumi vahel. Klassiruumides saab korraldada nii töötubasid, nõupidamisi kui ka koosolekuid. Väike saal aga sobib ideaalselt aeroobika trennideks või muusika harjutamiseks. 

Nooruse Maja on ka aktiivne osaleja kohalikus kultuurielus, korraldades regulaarselt erinevaid üritusi, mis toovad kokku kogukonna liikmeid ja külalisi. Nad teevad tihedat koostööd teiste kultuuri- ja haridusasutustega, et pakkuda rikkalikku ja mitmekesist programmi. 

Kui soovid olla osa Nooruse Maja inspireerivast keskkonnast, siis leia lisateavet siit: ruumid24.ee. Nooruse Maja ootab sind oma hubase interjööri ja rikkaliku ajalooga läheduses. Astu sisse ning avasta uusimaid võimalusi, mida Nooruse Maja pakub! 

Scroll to Top